قوانین و مقررات آر-اف پلاس

قوانین و مقررات آر-اف پلاس

استفاده شما از وبسایت آر-اف پلاس به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “مجموعه آر-اف پلاس” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به به‌روزرسانی یا تغییر محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

۱- لینک محصولات دانلودی، بلافاصله پس از پرداخت، در اختیار کاربر قرار میگیرد. در ادامه کاربر با مراجعه به حساب کاربری خود می‌تواند به تمامی فایل‌های دانلودی خریداری شده دسترسی داشته باشد.

۲- تمام محصولات که بصورت فیزیکی ارائه می شوند، به‌صورت رایگان از طریق پست ارسال می گردد. لذا در ورود صحیح اطلاعات پستی، دقت فرمایید. با درخواست کاربرانی که در تهران حضور دارند، امکان ارسال پیک محصولات با هزینه خودشان وجود دارد.

۳- تمام اطلاعات کاربران محترم نزد مجموعه آر-اف پلاس محفوظ بوده و مجموعه آر-اف پلاس متعهد می شود از اطلاعات شخصی آن‌ها فقط برای موارد مربوط به سایت نظیر ارسال بسته پستی یا ارسال ایمیل استفاده کند.

۴- کاربر محترم متعهد می شود، از محصولات و مطالب موجود در سایت، در چهارچوب قانون استفاده کرده و در صورت استفاده های شخصی، حتما منبع مطالب را ذکر نماید.

۵- خریدار محترم حق هرگونه فروش محصولات سایت با هر قیمتی را ندارد. با توجه به اینکه تمام محصو لات آموزشی آر-اف پلاس دارای کد شامد از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی هستند، مجموعه آر-اف پلاس درصورت مشاهده حق پیگیری قانونی این مساله را برای خود محفوظ می‌داند.

۶- در صورت بروز هرگونه مشکل در پروسه خرید، ارسال و تحویل محصولات آموزشی، همکاران ما آماده پاسخگویی هستند. راه‌های ارتباطی در بخش تماس با ما ذکر شده‌اند.

۷- تمام محصولات آموزشی دارای گارانتی بازگشت وجه هستند. درصورتی‌که محصول سالم به دست کاربر نرسیده و قابل استفاده نیست، باید هرچه سریع‌تر از طریق راه‌های اشاره شده در بند ۶ به ما اطلاع داده شود تا برای مرجوع شدن یا اصلاح آن اقدام گردد.

۸- اگر کاربر به هر دلیل از محتوای آموزشی خریداری شده رضایت نداشته باشد، حداکثر ظرف مدت یک هفته، با اطلاع به مجموعه آر-اف پلاس می‌تواند تمام وجه خود را پس بگیرد.

۹- تمام پرداخت‌های سایت آر-اف پلاس از طریق درگاه الکترونیکی بانک مرکزی و سیستم شاپرک انجام می‌گردد.