CST Studio Suite یک نرم افزار همه کاره

نرم افزار CST Studio Suite یک پلتفرم قدرتمند برای انواع مسائل الکترومغناطیس و کاربردهای مرتبط است. این برنامه محیطی کاربرپسند، برای مدیریت و کنترل چند پروژه در یک‌زمان دارد، که هریک ممکن است دارای ماژول‌های مختلفی باشد. به‌این‌ترتیب طیف وسیعی از مسایل الکترومغناطیس از نور و مایکروویو تا فرکانس‌های پایین، بردهای مدار چاپی، EMC و… را پوشش می‌دهد.

یکی از خصوصیات بسیار جالب این نرم افزار، یکپارچه‌سازی روش‌های مختلف شبیه‌سازی و مدیریت عملیاتی قدرتمند است. ماژول‌های شبیه سازی که در این مجموعه قرار دارند، به شرح زیر است:

CST Microwave Studio

برای شبیه‌سازی سه‌بعدی الکترومغناطیس در فرکانس بالا با سرعت و دقت زیاد، استفاده می‌شود.

لوگو cst microwave

CST EM STUDIO

ابزاری برای شبیه‌سازی الکترومغناطیس سه‌بعدی استاتیک و مسائل فرکانس پایین است. این ماژول شامل مجموعه‌ای بزرگ از حل‌کننده‌ها (solver) برای کاربردهای متفاوت است.

لوگو cst EM

 CST PARTICLE STUDIO

اختصاصاً برای شبیه‌سازی سه‌بعدی میدان‌های الکترومغناطیس مرتبط با ذرات باردار استفاده می‌شود. این ماژول نیز دارای چندین حل‌کننده متفاوت برای حل این مسائل چالشی است.

 CST DESIGN STUDIO

یک ابزار شماتیکی است که در محیط کار آن می‌توان بلوک‌های مختلفی از انواع مدل‌های EM یا قطعات مداری را قرار داد. این ماژول دارای حل‌کننده خطی و غیرخطی است.

لوگو cst design

 CST PCB STUDIO

ابزاری برای بررسی یکپارچگی سیگنال (SI) و توان (PI) و شبیه‌سازی اثر EMC و EMI روی برد مدار چاپی (PCB) است.

لوگو cst pcb

 CST CABLE STUDIO

ابزاری برای آنالیز اثر SI، EMC و EMI بر کابل‌های سیستم شامل سیم‌های سیگنال، زوج سیم و همچنین دسته‌بندی‌های ترکیبی کابل‌ها است.

لوگو cst cable

 CST MPYSICS STUDIO

یک ابزار برای حل دمایی و همچنین مسائل تنش در مکانیک است که معمولاً در ارتباط با ماژول‌های دیگر در شبیه‌سازی تزویجی بکار می‌رود.

لوگو cst mphysics

بسته به نوع کاربرد، ماژول‌های بالا به‌صورت تکی یا به‌صورت ترکیبی با سایر ماژول‌ها، به شما در ساختن یک استراتژی کاملاً منطبق بر نیاز شما، کمک می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 8 =